Nová inscenace Studia My Dvě: Člověče, nezlob se na nás!

V sobotu 8. 9. 2018 se konala premiéra nové inscenace Studia My Dvě s názvem Člověče, nezlob se na nás!.  Inscenace vznikla na motivy čtyř pohádek: O Slunci a Měsíci (Indiánská pohádka), Okřídlená žena (australská pohádka), Kráska s půlměsícem (africká pohádka) a Hadač osudu (arabská pohádka). Pohádky jsou propojeny interakcí dvou klaunů Žalu a Štěstí, kteří spolu hrají společenskou hru. Úmyslem autorek a protagonistek představení (Tereza Karlíková, Lucie Kučerová) je prezentovat život jako předurčenou hru mezi štěstím a žalem, kterou si nevybereme, ale můžeme pravidla měnit svým rozhodnutím. Cílovými diváky jsou děti základních škol.

Studio My Dvě nabízí představení společně s dílnou po představení třídním kolektivům šumperských základních škol od října 2018.

Inscenace vznikla za finanční podpory Města Šumperku.