Premiéra za dveřmi 🙂

Srdečně vás zveme na premiéru naší nové inscenace Do smrti smrťoucí a dál, která vznikla na motivy knihy Ivy Procházkové Myši patří do nebe. Oba termíny se uskuteční venku. Všichni jste srdečně zváni.
V září 2021 uvede Studio My Dvě premiéru inscenace DO SMRTI SMRŤOUCÍ A DÁL… na motivy knihy Ivy Procházkové Myši patří do nebe…ale jenom na skok. I vzhledem k situaci je inscenace koncipována jako pouliční divadlo a je určená dospělým i dětem. Těšíme se na vás na...
Chlapeček Nils (knížka poezie z dílny Studia My Dvě a CD s kouzelnou hudbou Kamila Duraje) doputoval do Ostravy do tohoto krásného obchůdku. Bylinářství u Radnice Kdo je oba najde, obchůdek i Nilse, bude potěšen. To zaručujeme:)
Poslední úder dračího srdce, Nils aneb cesta k vlastní velikosti a naši kouzelní dráčci k prodeji v knihkupectví DUHA Šumperk. Kdo chcete podpořit nás i tohle krásné knihkupectví, směle na to 🙂
S divadelní přestávkou Vám nabízíme knihu poezie o transformaci partnerských vztahů a společnosti Nils aneb Cesta k vlastní velikosti. Kniha byla vydána na počest stejnojmenného divadelního představení a je doplněna o CD nádherných skladeb Kamila Duraje. CD a kniha v prodeji za 310,-kč Objednávejte...

Nezbedná pohádka

Srdečně vás zveme na závěrečné vystoupení skupiny Kdo (si) hraje, nezlobí s názvem Nezbedná pohádka , které se uskuteční ve čtvrtek 17.6. 2021 od 17:00 v prostorách Hudebně-dramatického centra Galimatyáš v Šumperku.
Srdečně vás zveme na závěrečné vystoupení skupiny Divadovádidlo s názvem Netopýr, který se nesmál a další pošuci, které se uskuteční ve středu 16.6. 2021 od 17:30 v prostorách Hudebně-dramatického centra Galimatyáš v Šumperku.

Maryša v hlavě

Srdečně vás zveme na závěrečné vystoupení skupiny Tak uvidíme! s názvem Maryša v hlavě, které se uskuteční v úterý 15.6. 2021 od 19:00 v prostorách Hudebně-dramatického centra Galimatyáš v Šumperku.