Letní příměstský tábor 2021

Cestou necestou s hlavou ve hvězdách

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nazdárek prďolkové,

teda, doufám, že vás tak můžu nazvat a že to nikoho neurazilo. Jsem skřítek Jiřin a jsem asi ještě větší prďolka než vy. Píšu Vám takhle předčasně kvůli dost naléhavý záležitosti, která se stala ve středu. Stalo se to takhle. Von byl totiž úplněk ve střelci a zatmění měsíce. Koukal jsem zrovna na oblohu a užíval si romantickej večer se svou vílou Rézinkou (to je moje kost, jak se to říká v dospěláckým světě), no a v tom se tak nějak rozevřelo nebe. Čuměl jsem na to jak vejr a než jsem se stačil vzpamatovat, ozval se hrozně hluboký hlas. Říkal, že je obr a že se zasekl někde ve vesmíru. No a než jsem to stačil pochopit, byl ten hlas pryč a měsíc taky. Chtěl jsem to tak nějak nechat být a nevšímat si toho (to se taky někdy v dospěláckým světě dělá), ale Rézinka mi to nedovolila. Svým sladkým hláskem mě přesvědčila, že ten obr asi potřebuje naši pomoc. No a protože je tak sladká, tak jsem jí uvěřil a slíbil, že obrovi pomůžu (a taky, protože nechci vypadat jako zbabělec). Takže k věci, potřebuju další prďolky, aby se ke mně přidali, a dostal jsem typ na vás. Prý jste odvážní a nebojíte se riskovat. Já sice zatím nevím žádný podrobnosti, ale ty se snad dozvíme brzo spolu. Tak já se zasejc ozvu a vy se těšte. Ve vesmíru podle toho, co říkala Rézinka, panuje úplně jinej pořádek než na Zemi a měla by to být pořádná jízda. Tak uvidíme!

Mějte se hezky a držte si čepičky!

Páčko

Skřítek Jiřin

vrchní vyšetřovatel vesmírného obrova trápení

Ps: Tu funkci vyšetřovatele jsem si napsal, abych byl důležitější, tak snad to zabralo!

 Letní příměstský tábor 2021

Cestou necestou do hloubi dračího srdce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Letní příměstský tábor 2020

Cestou necestou po stopách posvátných zvířat

https://www.youtube.com/watch?v=p4rkfZ6nLMQ

Kdysi dávno, když ještě neexistovalo vůbec nic z toho, co máme jako lidé k dispozici, existovala posvátná zvířata. Ptáci, savci, plazi, ryby…chovali se k sobě tak jako se k sobě chováme my a přeci se v nich ukrývalo tolik kouzel.

Pak však přišel pokrok a lidi s nimi a zvířata se ze strachu o své vlastní kouzelné schopnosti odebrala do ústraní. Na tisíce a tisíce let o nich nikdo nevěděl. Až nyní. Po letním slunovratu odvážila se znovu prozkoumat tento svět a znovu jej naplnit dávnou indiánskou magií.

Jsi jeden z těch, jehož magické zvíře je připraveno ukázat se. Jsi nositelem kouzelné indiánské magie. Jsi předurčen. Přijď a tvůj život nikdy nebude jako dřív. Nevstupuj tedy se strachem. Změna je příznivá a uvítá tě v novém světě. Ve světě pravdy.Příměstský tábor 2020

Cestou necestou do výšky a zase na zem

https://www.youtube.com/watch?v=S1E9ImZqk4s

Pozvánka k zápisu do Andělské Akademie

Vážená a milá,

Mé jméno je profesor Tenčas a rád bych Tě tímto informoval, že jsi byla vybrána jakožto zástupce lidí k absolvování Andělské Akademie. Je tomu tak poprvé v celé nebeské historii, co se andělé setkají s lidmi na půdě mé školy, aby jim předali své cenné zkušenosti. Čas si tedy žádá Tvé návštěvy a já doufám, že budeš natolik trpělivá a odvážná tuto cestou do výšin podniknout. S sebou nepotřebuješ zhola nic. Meziprostor v nebi, ve kterém se setkáme, nabízí vše potřebné ke studiu. Přijď či přijeď však s úžasem v očích a radostí v srdci. Protože jen šťastní lidé, skutečně šťastní, dosáhnou nebeských výšin. A má škola i všichni v ní se na tebe tolik těší.

Buď s láskou a úctou a brzy se setkáme!

Profesor Tenčas

(ředitel Andělské Akademie)LETNÍ TÁBOR 2019

CESTOU NECESTOU DO SVĚTA KOUZEL

https://www.youtube.com/watch?v=O2wB5usc5yg&t=4s

termín: 28. 7. – 4. 8. 2019

místo konání: Táborová základna SVČ Doris TZ Krásné – Hraběšice

typ ubytování: budova staré školy

Tábor pro max. 30 dětí ve věku 6-12 let

Vedoucí: Tereza Karlíková, Lucie Kučerová, Eliška Komárková, Yvona Jurčíková

anotace:

Nad světem kouzel už od pradávna visí kletba temných sil. Zůstalo snad v někom něco dobrého? Vždyť je to tak snadné a lákavé škodit ostatním. Co se ale stane, když se Malá čarodějka rozhodne jinak? A co je ukryté v Knize bílé magie?Letní pobytový tábor 2018

Cestou necestou do Země Nezemě…

…ve spolupráci se SVČ Doris nabízíme letní pobytový tábor pro děti ve věku 7–12 let…

…koná se v termínu 29. 7. – 4. 8. 2018 v budově ekologického střediska Švagrov…

…naše tábory jsou příběhové (staneme se tedy hlavními hybateli děje na dobrodružné cestě) a koncipované tak, abychom v dětech podporovaly jejich fantazii. Letos se necháme donést do země Nezemě do světa Petra Pana.

Země Nezemě je v ohrožení. Děti přestaly snít. Vílí prášek rozpadl se v prach. Indiáni nerozumí řeči ptáků a neslyší šeptat stromy. Mořské víly ztratily svůj hlas ukrytý v lastuře a piráti mají strach vyplout zpět na moře…. Kdo ovládl Zemi Nezemi…? Kdo ukradl dětem snění…? Pomozte…