Obchůdek Splněná přání

Nakupujte kouzelné maličkosti našich známých přátel z říše kouzel a přeneste si trochu té magie i k sobě domů…

Objednávejte na mailu spolek.galimatyas@seznam.cz nebo na čísle 732 921 452

Knihy a kalendáře

Nils aneb Cesta k vlastní velikosti

…hrom

a do toho tvoje slzy

nevím jak, ale pálí mě oči

přes zrcadlo na druhé straně sítnice

vidím tvá holá záda…

Kniha poezie o transformaci vztahů nejen těch partnerských doplněná o CD s instrumentální léčivou hudbou Kamila Duraje.

Prodává se ve speciálním ručně šitém obalu dle vlastního výběru.

Cena: 365,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

Poslední úder dračího srdce

Velevážená rada TD svolává všechny obyvatele města na Náměstí Míru z důvodu konference ohledně nařízení Dvojí ochrany. Účast všech lidských i jejich mláďat je dobrovolně povinná. Nařízení platí odteď!“

Fantasy kniha pro děti od 9 let a dospělé, kteří chtějí porozumět světu kolem sebe, který se proměňuje bez našeho přičinění a zásahu. Kniha pojednává o čtyřech dětech a jedné záchranné misi za dračím srdcem. Především ale o překonávání sebe, svých strachů a vnitřních zábran.

Prodává se také ve speciálním balíčku s ručně šitým drakem a záložkou na míru dle výběru.

Cena: 298,- Kč (kniha)

Cena: 400,- Kč (speciální balíček)

 

 

 

 

 

 

Kam se poděla Betlémská hvězda?

Čas byl odpradávna mocný čaroděj. Uměl bývat velmi pomalý, když se mu zachtělo odpočívat a uměl také docela dobře spěchat. Uměl se také úplně vypustit, a to se z něj pak stala ztráta času. Býval však také plný a krásný. A ten nejkrásnější ze všech časů byl čas adventní.

Kniha pro malé i velké čtenáře je psaná formou adventního kalendáře. Ve 24 dnech okénkách rozkryjte příběh andílka, víly, skřítka a čaroděje a především jejich záchranné misi po stopách ukradená Betlémské hvězdy. Čeká na vás mnoho říší vánočních symbolů, o kterých se vám ani nesnilo. Čeká na vás kouzlo Vánoc.

Prodejná samostatně

nebo

s ručně šitým vánočním sobem Bobem ve speciálním balíčku.

Cena: 320,- Kč (kniha)

Speciální balíček: 400,- Kč (Kniha +vánoční sob)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendář planet a hvězdných bytostí pro rok 2022

Kalendář formátu A3, který vás seznámí s nadcházejícím rokem plným změn a nového způsobu uvažování, žití i prožívání. Součástí kalendáře jsou barevné obrázky obyvatelů planet a hvězd, které vás budou střežit. Kalendář je také obohacen o stručnou charakteristiku měsíce s ohledem na vládnoucí znamení horoskopu.

Cena: 300,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za(šité) skvosty

Nahřívací polštář Skřítka Jiřina

Skřítek Jiřin má plnou hlavu zachraňování víly Rézinky z nějaké té knihy, do které zase propadla. A má taky nervy na pochodu z toho, kam ho její zasněnost zase zavede. Vždy tedy při sobě nosí nahřívací polštářek, který mu vyléčí každé bolavé místo na těch dlouhých putováních. Kvalitu polštářku garantuje i strašidýlko Stráša, které si ním naopak chladí boule, když se netrefí do hradní brány. Vyzkoušejte i vy.

Náplň: Pohankové slupky.

Možnost nahřívat v troubě, v mikrovlnce a na topení. Chladit v mrazáku a ledničce.

Snímatelný obal je pratelný.

Cena: 170,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Levandulové drobnosti

 

Andílek Durájek

Andílek Durájek se narodil jako strážce cesty vedoucí do ráje se jménem Jdudorájek. Tolikrát si však nad svým jménem div nezlomil jazyk, že si jméno zkrátil na Durájka a s ním se zkrátila i cesta do ráje. Následujte andílka a budete se cítit nebesky.

Ps: Stačí ho podrbat za uchem a bude z něj skvělý mazlíček.

Náplň: sušená levandule

Cena: 80,- Kč

 

Kočka čarodějky Rampepurdy

Každá čarodějnice má odpradávna k dispozici kouzelnou kočku. Každá dobrá čarodějnice má svou kočku vždy při sobě. Čarodějnice Rampepurda, hvězda několika komínů, a dokonce kanálu RAMPA, svolila, aby se ty nejvzácnější exempláře dostaly i k vám. Dobře je opatrujte a zahrňte těmi nejsladšími kouzly.

Náplň: sušená levandule, duté vlákno

Cena: 80,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

Slon Bambula

Indiáni vždy věřili, že každému člověku náleží i posvátné zvíře. Jedna duše ve dvou tělech. Slon Bambula však nemohl tu svou druhou část najít, a tak se rozhodl stát se posvátným zvířetem všech dětí i dospělých s duší dítěte. A tak ho k sobě přiviňte, ať může splynout a najít domov.

Náplň: sušená levandule

Cena: 80,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

Ptáček víly Zvonilky

Královna víl Zvonilka strážkyně všech lidských snů není na svou práci sama. A kdo jiný dokáže porozumět melodii srdce než ptáček. Pořiďte si kouzelného ptáčka a vaše sny budou jako v bavlnce.

Náplň: sušená levandule

Cena: 80,- Kč

 

 

 

 

 

 

 

Myš čarodějky Karličky

Čarodějka Karlička se narodila se silnou alergií na kočičí chlupy. Měla to tedy v zemi svých kolegyň velmi těžké a osamocené, dokud si ji nenašla kouzelná myš, která proklouzla i tam, co se kočka nevešla. S takovou myškou ani vám ve světě nic neunikne a dostanete na vše odpověď. Tím si je Karlička jistá.

Náplň: sušená levandule

Cena: 80,- Kč

 

Ovce Malvíny Paraplíčkové

Čarodějka Malvína Paraplíčková se může přes den přetrhnout, aby své neteři Elišce Barevné splnila všechny její přání. Někdy to přepískne natolik, že nemůže samým vzrušením usnout. A jediné, co zabere je počítání oveček. Představujeme vám její stou ovci, při které se i ta nejtěžší hlavinka dostane do říše snů.

Náplň: sušená levandule

Cena: 90,- Kč

 

 

Vánoční Sob Bob

O Vánočním čase nikdo nechce být sám. Sob Bob je skvělým společníkem pro temné noci i prosluněné dny. Stačí jeden dlouhý pohled do jeho očí a rozsvítí se vám v srdci každé světýlko, které někdy ve tmě pohaslo. Navíc umí zklidnit uspěchanou mysl v nadcházejícím předvánočním shonu.

Náplň: sušené levandule

Cena: 90,-Kč

 

Žirafa Rafa

Dlouhý krk a nekonečně mnoho žhavých novinek z nebeských výšin. To vše nabízí kouzelná žirafa. A nejen to. Nohama je pevně na zemi, takže se s ní velkých pádů nemusíte bát. Jedno však pamatujte, nikdy před Rafou nikoho nepomlouvejte, mohla by se rozrušit a utéct.

Náplň: Duté vlákno, sušená levandule.

Cena: 120,- Kč

 

 

 

Strážce dračího srdce

Dračí srdce je v ohrožení a jedinou nadějí na záchranu celé Země je probudit v sobě dračí srdce a nalézt dávno ztracenou sílu.

Drak, kterého si vybereš, je ten pravý. Pravý na to, aby v tobě zažehl sílu dračího srdce. Pozorně si přečti jeho záložku a let začíná v srdci.

Náplň: Duté vlákno

Součástí dráčka je originální záložka do knihy šitá na míru nového majitele.

Cena: 150,-Kč

 

 

Medvědí kouzlo andělské rolničky

Andílci nestíhají být všude a hned. Zvlášť v dnešní době, která je plná zásadních a těžkých rozhodnutí. Proto pověřili hlídáním dětí medvídky. Pořiď si toho svého a ucítíš, jak to funguje v nebi. Beze strachu a s láskou…

Náplň: Duté vlákno

Součástí medvídka je pohádka o jejich vzniku.

Cena: 210,-Kč