Obchůdek „Splněná přání“

Spolek Galimatyáš rozšiřuje pole působnosti. V této době, kdy nemůžeme hrát, nabízíme k zakoupení kouzelné věci. Podívejte se a udělejte radost sobě i druhým 🙂

Objednávejte na mailu spolek.galimatyas@seznam.cz nebo na čísle 732 921 452

Kalendář A3…….280,-kč

Čarodějnický kalendář pro rok 2021

Ať je rok 2021 plný kouzel a té pravé bílé magie. A kdo jiný může se stát patronem tohoto roku než čarodějky a čarodějové, kteří se zvládli postavit i vlastnímu strachu a rodovým pravidlům, která už v srdci nenosili. Nechte je promlouvat ve vašich domácnostech a věřte, že svou odvahou pomohou i vám

Nahřívací pohankový polštářek…..170,-kč

Nahřívací polštářek skřítka Jiřina

Skřítek Jiřin má plnou hlavu zachraňování víly Rézinky z nějaké té knihy, do které zase propadla. A má taky nervy na pochodu z toho, kam ho její zasněnost zase zavede. Vždy tedy při sobě nosí nahřívací polštářek, který mu vyléčí každé bolavé místo na těch dlouhých putováních. Kvalitu polštářku garantuje i strašidýlko Stráša, které si ním naopak chladí boule, když se netrefí do hradní brány. Vyzkoušejte i vy.

Levandulové drobnosti (Ptáček, Kočička, Andílek Durájek, Slon štěstí, Myška)……80,-kč

Andílek Durájek

Andílek Durájek se narodil jako strážce cesty vedoucí do ráje se jménem Jdudorájek. Tolikrát si však nad svým jménem div nezlomil jazyk, že si jméno zkrátil na Durájka a s ním se zkrátila i cesta do ráje. Následujte andílka a budete se cítit nebesky.

Ps: Stačí ho podrbat za uchem a bude z něj skvělý mazlíček.

Kočka čarodějky Rampepurdy

Každá čarodějnice má odpradávna k dispozici kouzelnou kočku. Každá dobrá čarodějnice má svou kočku vždy při sobě. Čarodějnice Rampepurda, hvězda několika komínů, a dokonce kanálu RAMPA, svolila, aby se ty nejvzácnější exempláře dostaly i k vám. Dobře je opatrujte a zahrňte těmi nejsladšími kouzly.

Slon Bambula

Indiáni vždy věřili, že každému člověku náleží i posvátné zvíře. Jedna duše ve dvou tělech. Slon Bambula však nemohl tu svou druhou část najít, a tak se rozhodl stát se posvátným zvířetem všech dětí i dospělých s duší dítěte. A tak ho k sobě přiviňte, ať může splynout a najít domov.

Ptáček víly Zvonilky

Královna víl Zvonilka strážkyně všech lidských snů není na svou práci sama. A kdo jiný dokáže porozumět melodii srdce než ptáček. Pořiďte si kouzelného ptáčka a vaše sny budou jako v bavlnce.

Myš čarodějky Karličky

Čarodějka Karlička se narodila se silnou alergií na kočičí chlupy. Měla to tedy v zemi svých kolegyň velmi těžké a osamocené, dokud si ji nenašla kouzelná myš, která proklouzla i tam, co se kočka nevešla. S takovou myškou ani vám ve světě nic neunikne a dostanete na vše odpověď. Tím si je Karlička jistá.

Levandulová Ovečka pro nespavce……90,-kč

Ovce Malvíny Paraplíčkové

Čarodějka Malvína Paraplíčková se může přes den přetrhnout, aby své neteři Elišce Barevné splnila všechny její přání. Někdy to přepískne natolik, že nemůže samým vzrušením usnout. A jediné, co zabere je počítání oveček. Představujeme vám její stou ovci, při které se i ta nejtěžší hlavinka dostane do říše snů.